עברו לחנות שלנו
close

מעוניינים לשדרג את האחזקה אצלכם ביחד אתנו?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

  צור קשר

  שמנים סינתטיים תעשייתיים Royal Purple

  חברת Royal Purple היא יצרנית השמנים הראשונה המייצרת קו שלם של שמני סיכה סינתטיים בעלי חוזק פילם גבוה, אשר מתאים לדרישות שוק התעשייה והרכב היום.

  שמנים סינתטיים מלאים של RP מצוינים לשימוש בתנאי עבודה קשים במיוחד ובציוד הפועל בעומס רב בתעשיות הפרמצבטיקה, בתי הזיקוק, מפעלי הנייר, הפלדה והעץ, במתקני קידוח ודומיהם, בתעשיות הספנות האוניות ועוד.

  שמנים סינתטיים של RP מאושרים ומומלצים ע”י יצרני ציוד רבים .(OEM) הם מצטיינים בפתרון בעיות האחזקה ה “אמיתיות” במערכות מכניות: שחיקה גבוהה, חדירת מים, טמפרטורות גבוהות, קורוזיה, ניקוז, וכן בעיות הנגרמות מעומס קיצוני ומרעידות.

  שימוש בטכנולוגיה המעולה של שמני RP היא הדרך הקלה והיעילה ביותר לחסכון ע”י שיפור אמינות הציוד וביצועיו, בזמן הורדת עלויות אחזקה והתפעול. שמני RP מוכחים כגורם שהופך את עבודת הציוד לשקטה, חלקה, קרירה, יעילה יותר ולמשך זמן ארוך יותר עם פחות שחיקה ורעידות.

  מוצרי RP בעלי יכולת עמידה בתחרות מול כל השמנים המינרלים ומול רוב השמנים הסינתטיים. מוצרי RP מאושרים ע”י EPA ואינם מכילים עופרת (גרפיט), כלור, טפלון, גרפיט או מוצקים אחרים כמו מוליבדניום די סולפיד. מוצרי חברת Royal Purple מיוצרים ממולקולות סינתטיות נבחרות בשילוב עם Synerlec שהוא פילם בלעדי ל- .RP פילם זה ייחודי בחלקלקותו ובחוזקו, וכן באופן בו הוא נאחז בעקשנות בפני השטח של המתכות, ותוך כך מספק גם שימון מיידי בעת הפעלת הציוד וגם שימון מתמשך (שימור(בתקופות הדממה. מוצרי חברת Royal Purple נקיים במיוחד, ומשווקים באריזות חדשות נטולות חלודה, עשויות מפוליאוריתן בר-מחזור בגדלים של חבית, דלי (5 גלון) ובקבוק 0.96 ליטר.

  תכונות:

  • השמן מורכב מ- בסיס של 70% שמן סינתטי + תוספים.  השמן נדבק אל המתכת ע”י התקשרות יונית חזקה,
  • המקנה:
  • הגנה בפני קורוזיה.
  • מתן הגנה בזמן הפסקות ( המתכת משומנת גם ללא פעולת תהליך שימון).
  • שמירה על המתכת מפני חמצון ומפני חדירת מים.
  • הפיכת המתכת לחלקה ואת העבודה לשקטה ויעילה. חוזק פילם אשר מאפשר לשמן לעמוד בלחצים שונים של עד 700% יותר מכל שמן אחר. אורך חיי הציוד גדל.

  כתוצאה מהתכונות הבאות:

  • תכונות השימון מורידות את הטמפרטורה ואת תצרוכת החשמל בזמן העבודה.
  • ניקיון – שמן זה נקי עד פי 250 מכל שמן אחר (עפ”י תקן 4406 ISO CLEANLINESS LEVEL קוד 14/13/11).
  • כושר הפרדה ממים מהיר ומוחלט: בדרך כלל – לחדירת מים למערכת משמעות הרת אסון, שימוש בשמני RP מאפשר את ניקוז המים מתחתית אגן השמן.

  לחץ לאתר royalpurple

  מעוניינים לשדרג את האחזקה אצלכם ביחד אתנו?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

   מבין לקוחותינו