close

מעוניינים לשדרג את האחזקה אצלכם ביחד אתנו?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

  צור קשר

  ניקוי צ’ילרים

  post-image

  צ’ילרים משמשים כאמצעי קירור, ונפוצים בתעשייה; ניתן לפגוש צ’ילרים במפעלים מכל הענפים. פעולת הצ’ילרים נחשבת לאיכותית ואפקטיבית; יחד עם זאת, חשוב לדעת כי צ’ילרים הפועלים על קירור מים חשופים למפגעים כגון: אבנית, שומנים, קורוזיה ועוד.. לכן, על מנת לשמר את האפקטיביות של פעולת הצ’ילר חשוב להקפיד על ניקוי צ’ילרים תקופתי, מקצועי ויסודי; ניקוי איכותי המתבסס על שימוש בחומרים מתאימים (ניקוי כימי) או על שטיפה בלחץ מים גבוה (ניקוי הידרודינמי) או על שילוב שיטות הניקוי, ישיג תוצאה איכותית ומשביעת רצון.

  חשיבותו של ניקוי יסודי של צ’ילרים

  כאמור, מי שלא יקפיד על ביצוע ניקוי תקופתי של צ’ילרים, עלול לגלות שעם הזמן פעולת המערכת היא ‘לא כפי שהייתה’ והקירור יהיה פחות אפקטיבי; חשוב לציין, שבמידה ומבחינים בירידה ביכולות הקירור של הצ’ילר, הדבר הנכון לעשות הוא לדאוג ולבצע ניקוי תקופתי, באמצעות חברה מקצועית ומנוסה בתחום הזה.
  בהליך בחירת החברה המתמחה בשירות של ניקוי צ’ילרים, ההמלצה היא לברר מספר פרטים וביניהם: מה הניסיון שלה בתחום, באלו שיטות מתבצע תהליך ניקוי הצ’ילר ובאלו חומרים נעשה שימוש, האם שיטת הניקוי מותאמת פרטנית לצרכים ולדרישות – ולמעשה, כל פרט אחר אשר יכול להעיד על אופן וטיב העבודה של אותה החברה, פרטים אשר יסייעו בקבלת ההחלטה ובביצוע הבחירה הנכונה.

  זקוקים לשירותי ניקוי צ’ילרים?

  על מנת שהצ’ילר ימשיך לבצע את פעולתו באופן המיטבי, קיימת חשיבות גבוהה בבחירה בחברה מקצועית ומנוסה המתמחה בתחום הספציפי של תחזוקה של צ’ילרים; וכאן חברת לאור הנדסה, בעלת השם והמוניטין יכולה להיכנס לתמונה ולבצע את העבודה. חברת לאור הנדסה, הוקמה בשנת 1979 ובתוך זמן קצר הפכה לאחת מהחברות המובילות בתחומי פעולתה. החברה מציעה מגוון של שירותים למפעלים בתעשייה כמו: ניקוי כימי, ניקוי הידרודינמי, ציפויי תעשייתי נגד שחיקה וקורוזיה ועוד. כל השירותים מבוצעים תוך הקפדה על שימוש בטכנולוגיות חדשניות ובחומרים איכותיים.
  לקבלת מידע לגבי ניקוי צ’ילרים מוזמנים ליצור קשר כבר היום.

  מעוניינים לשדרג את האחזקה אצלכם ביחד אתנו?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

   ניקוי צ’ילרים – מה זה?

   צ’ילרים הם אמצעי קירור הנפוץ בתעשייה העולמית והישראלית בפרט. שימוש בצ’ילרים נהוג במפעלים מכל הסוגים בשל פעולתם האפקטיבית. יחד עם זאת, פעולת הצ’ילרים מתבססת על קירור מים, וכתוצאה מכך אלו חשופים לנזקי אבנית, קורוזיה, שומן וכו’. ניקוי צ’ילרים תקופתי יזום, הכרחי לשמירה על יעילות העבודה ושמירה על תפוקה יציבה ואחידה. חברת לאור הנדסה בע”מ מציעה שירותי ניקוי מקצועיים, עם דגש על שימוש בחומרים כימיים או שטיפה בלחץ מים גבוה. השגת התוצאות הטובות ביותר דורשת צוות מקצועי ומנוסה אשר יודע לבחור בשיטת הניקוי האפקטיבית ביותר. חייגו אל לאור הנדסה בע”מ לניקוי צ’ילרים מקצועי ומוקפד.

   מדוע חשוב לבצע ניקוי צ’ילרים יסודי?

   שימור אפקטיביות של צ’ילר דורש ניקוי תקופתי ויסודי. הניקוי האיכותי של חברת לאור הנדסה בע”מ מתבסס על שימוש בחומרים כימיים או על שטיפה בלחץ מים. אם לא נקפיד לבצע ניקוי צ’ילרים תקופתי נגלה עם הזמן שתפוקת המערכת אינה כשהייתה, ולכן אם שמתם לב לירידה ביכולת הקירור של הצ’ילר כדאי לבצע בהקדם האפשרי ניקוי צ’ילרים מקצועי.

   יתרונות של שימוש בצ’ילרים

   השימוש בצ’ילרים יעיל בהיבט הכלכלי והתחזוקתי; שכן שימוש בצ’ילרים מייתר רכישה של מערכות קטנות רבות ומבוזרות. הצ’ילר חסכוני באנרגיה לעומת האלטרנטיבות, ונוח יותר בתחזוקה שוטפת. יעילות הצ’ילר באה לידי ביטוי ביכולת העברת אוויר קר למרחקים ארוכים, והופכת אותו אפקטיבי עבור מבנים בעלי חללים רבים. פעמים רבות, במבנים בהם מערכות קירור רגילות אינן מצליחות לספק מענה מלא, דווקא הצ’ילרים מצליחים. אלו מסייעים בחיסכון משמעותי בהוצאות אנרגיה, בשמירה על רמת לחות באוויר ותורמים לשמירה על סביבה ירוקה. מערכות צ’ילרים משמשות גם למבנים המיועדים לאחסון מוצרי מזון ודורשים טמפרטורה נמוכה עקב כך.

   איך אדע שבחרתי באיש מקצוע מנוסה?

   בחירה בחברה מקצועית ואמינה הכרחית להשגת התוצאות הטובות ביותר. על כן, חשוב לשאול שאלות, לבחון המלצות ולוודא שיש לחברה ניסיון רלוונטי. כדאי לשאול גם באלו טכניקות מתבצע הניקוי והאם שיטת הניקיון ניתנת להתאמה אישית. חברת לאור הנדסה ידועה כאחת החברות המובילות בתחום הניקוי הכימי בישראל, וכל שירותיה מתבססים על שימוש בטכנולוגיה חדישה. עבודות התקנה ותחזוקה עם דגש על ניקוי צ’ילרים יש לבצע באמצעות מיטב אנשי המקצוע, ומערכת צ’ילרים שמספקת תפוקה מקסימלית חוסכת לכם כסף. חייגו עכשיו אל חברת לאור הנדסה על מנת לקבל מענה אנושי, זמינות וסטנדרט עבודה גבוה.

   מבין לקוחותינו

   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support