close

מעוניינים לשדרג את האחזקה אצלכם ביחד אתנו?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

  צור קשר

  ניקוי מעבים

  גלריית תמונות

  בכדי להבין את חשיבות תהליך ניקוי מעבים, מומלץ להכיר תחילה את מערכות המעבים; מדובר במערכות אשר ייעודן הוא קירור – המתבצע באמצעות מערכת בה זורמים מים בתוך צינורות והגז הגורם לקירור, זורם במעטפת, ומתקרר על ידי מי העיבוי. הליך זה עלול לגרום ליצירת משקעים של אבנית, לכלוך וקורוזיה העלולים לפגוע באפקטיביות של עבודת המעבים ולעלייה משמעותית בצריכת האנרגיה. מסיבה זאת, קיימת חשיבות גבוהה לביצוע עבודת ניקוי מקצועי ויסודי של המעבים על בסיס תקופתי. לתחזוקה איכותית של מעבים חשיבות גבוהה, ולכן חשוב לדאוג שהוא יבוצע על ידי חברה מקצועית ומנוסה המתמחה בתחום זה כמו חברת לאור הנדסה, אשר לה הידע, הניסיון בחומרים ובטכנולוגיות המתאימות והטובות ביותר עבור המשימה.

  איך מתבצע תהליך ניקוי המעבים?

  הצורך בתהליך ניקוי מעבים נדרש בכל פרק זמן מסוים, או במידה ומתקיימת ירידה בתפוקת הקירור. הניקוי מבוצע בתהליך כימי, וכרוך בשימוש בציוד ייעודי וחומרים כימיים, כאשר במהלך הניקוי מבוצעת סחרור מבוקר של תמיסה כימית המפרקת את המשקעים והקורוזיה. בשלב הבא, מתבצע הליך של נטרול החומר ובסיום התהליך, מתבצעת שטיפה על ידי מים בלחץ גבוה. חברה מקצועית ומנוסה תדאג לבדוק שפעולת הניקוי אכן תתבצע בצורה יעילה, ותבדוק את  הנושא באמצעים טכנולוגיים.

  זקוקים לשירותים מקצועיים של ניקוי מעבי קירור?

  אם גם אתם מעוניינים בשירות של ניקוי מעבים וכחלק מכך, מצפים לעבודה מקצועית, איכותית ומותאמת לדרישות ולצרכים, כדאי שתכירו את חברת לאור הנדסה ואת יכולותיה. החברה הוותיקה אשר הוקמה בשנת 1979, נחשבת לאחת מהחברות המובילות בתחום השירותים עבור אחזקת מפעלי תעשייה. הודות ידע צבור רב שנים ולצוות עובדים מקצועי ומנוסה העושה שימוש בטכנולוגיות חדשניות ומתקדמות, החברה ערוכה לבצע את עבודת הניקוי בצורה המיטבית. לקבלת כל הפרטים על החברה ועל השירותים אותם היא מציעה, מוזמנים ליצור קשר כבר היום באתר האינטרנט או בטלפון ונציגינו ישמחו להעניק לכם שירות מצוין ותשובות לכל שאלה.

  מעוניינים לשדרג את האחזקה אצלכם ביחד אתנו?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

   מה זה ניקוי מעבים?

   עבודות ניקוי מעבים כוללות ניקוי חיצוני ממשקעי אבנית, לכלוך שומני, בקטריות וקורוזיה. את הניקוי מבצעים באמצעות לחץ מים גבוה וכאשר ישנו צורך, משלבים גם תהליך ניקוי כימי. המעבה ממלא תפקיד חשוב בכל מערכת מיזוג אוויר, ותפקידו כולל העברת גז הקירור ממצב של גז למצב של נוזל, אשר זה הכרחי לפעילות תקינה. חשוב להבין כי תקלה במעבה או ירידה ביכולותיו, תבוא לידי ביטוי בפגיעה בתפוקת המערכת.

   הנחיצות של ניקוי מעבים

   כאשר המעבה מופעל, הוא צובר לכלוך וכאשר זה מצטבר יעילות המעבה נפגעת. פרט לאבק ולכלוך סביבתי המעבה צובר גם משקעי אבנית וקורוזיה. עם הזמן, הלכלוך הופך מצע פורה להתפתחות של בקטריות ופטריות עובש. נכון להיום לא קיימת טכנולוגיה שמונעת הצטברות של לכלוך במעבה כך שהפתרון היחיד לשמירה על מעבה תקין הוא ניקוי מעבים תקופתי יזום. ניקוי מקצועי של חברת לאור הנדסה מבטיח ניקיון יסודי של המעבה על כל חלקיו. הצוות המקצועי מבצע את הניקוי ללא כל פגיעה בחלקי המבנה של המעבה, וכך, עם מעבה נקי המערכת פועלת טוב יותר תוך חיסכון אנרגטי.

   מה כולל ניקיון מעבה?

   הסוד לניקוי מקצועי הוא התאמה נקודתית של טכניקת הניקוי לתנאים בשטח. לרוב ניקוי מעבים יכלול שטיפה בלחץ מים גבוה, ולעיתים תתבצע פעולה משלימה של ניקוי כימי עם חומר ניקוי (לעתים חומר מקציף) במטרה להסיר את כל המשקעים והלכלוך. במעבים שנבנו ממתכות מתחמצנות תתבצע פעולה שתגרום לעיכוב הקורוזיה. נסיים את ההליך עם חיטוי מבקטריות תוך שימת דגש על השמדת פטריות ועובש. עבודות ניקוי מעבים מתבצעות במערכות  תעשייתיות, מערכות מיזוג מוסדיות, וציבוריות.

   האתגר בניקוי המעבים

   פרט לדרישה לניקוי תעשייתי יסודי, המיקום של המעבה הופך את העבודה למאתגרת. במקרים בהם המעבה מותקן בחלק החיצוני של בניין, בקומה גבוהה או על הגג תיתכן בעיית גישה. כמו כן, אתגר נוסף הוא עבודה לצד מערכות חשמליות. במטרה לסיים את העבודה במהירות ולהחזיר את המערכת לפעילות שגרתית תקינה באותו היום, יש להקפיד לפנות אל חברה מקצועית ומנוסה. חברת לאור הנדסה מגיעה עם כל הציוד הדרוש, עובדת על פי נהלי בטיחות מחמירים ומתחייבת לתוצאות שמדברות בעד עצמן.

   מבין לקוחותינו

   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support