close

מעוניינים לשדרג את האחזקה אצלכם ביחד אתנו?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

  צור קשר

  דיכוי אבק, מניעת אבק וייצוב קרקע

  גלריית תמונות

  לאור הנדסה בע”מ מייצגת בישראל את החברות Misdwest ו-Pennz Suppress מארה”ב, המייצרות חומרים ל מניעת אבק, טיפול באבק דרכים ואבק פחם;  מוהלים את החומרים במים ואת התמיסה שנוצרת מרססים על קרקע או על ערימות עפר, פחם, מחצבים וכד`.

  מניעת אבק בדרכי עפר

  פעולת הריסוס יוצרת שכבה אלסטית מעל לחומר וכך האבק נשאר מהודק לקרקע למשך זמן רב.
  Soil Sement ו-PSD הם מחומרי דיכוי אבק הטובים בעולם הנמצאים בשימוש נרחב בצפון אמריקה וברחבי העולם למניעת אבק ולייצוב קרקע.
  דיכוי אבק בחומר זה מאפשר לעלות על השטח המטופל בכלי רכב כבדים וזאת במשך זמן רב אחרי הטיפול ובמרווחי זמן גדלים והולכים בין טיפול לטיפול, ובכמויות חומר פוחתות והולכות מטיפול לטיפול.

  תכונות ויתרונות החומר למניעת אבק:

  • החומר למניעת אבק, מונע יצירה של חלקיקי אבק מסוג PM 10 ו – PM 2.5 ברמת יעילות של 98% שנשמרת לאורך זמן
   (95% לאחר 3 חודשים ו – 90% לאחר 12 חודשים).
  • חומר מניעת אבק ידידותי לסביבה! אינו מחלחל או מתנדף (לא מכיל ממסים), אינו משנה את חומציות או בסיסיות הקרקע.
  • בעל אפקט מצטבר, גורם לייצוב השטח, עד לרמה שפני השטח לא ינועו ממקומם, ישברו או ישקעו. אינו נדבק לצמיגי רכבים
   או שרשראות של רכב כבד. אינו הופך לפריך או שביר.
  • עמיד בתנאים שונים של מזג אויר, רוחות, גשמים (לאחר ייבוש שאורך מס’ שעות), עמיד בקרינה אולטרא סגולית ועוד.
  • מגדיל את יכולת נשיאת העומס של הקרקע – בכל סוגי הקרקעות.
  • מונע חדירת מים לתוך הקרקע ומייצב אותה.
  • מתייבש במהירות (מס’ שעות) ובצורה אסתטית שלא משנה את צבע הקרקע.
  • כל החומרים ל מניעת אבק ולייצוב קרקע מאושרים ע”י רשויות איכות הסביבה בארה”ב והמשרד לאיכות הסביבה בישראל.

  בגלריית התמונות ניתן למצוא עבודות דיכוי אבק שבצענו
  בשטחים חקלאיים, במחצבות, בדרך היקפית של יישוב, בשולי דרכים ובדרכי עפר
  ברחבות בישוב שטרם נסללו וכן בטיפול וייצוב קרקע על גבי ערימות פחם

   

  לחץ לאתר Pennz Suppress

  לחץ לאתר midwestind

   

  מעוניינים לשדרג את האחזקה אצלכם ביחד אתנו?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

   כיצד ניתן למנוע אבק בדרכי עפר?

   כל בעל רכב אשר יצא לו לנוע בדרכי עפר, יודע עד כמה האבק מהווה מטרד משמעותי. כמו כן, מעבר ליכולות הראות ולצלילות האוויר, האבק פוגע גם בצמחיה הנמצאת בשולי הדרך ועלול להסב גם לה נזק רב. החדשות הטובות הן שהודות לטכנולוגיות חדשניות ומתקדמות, כיום ניתן למצוא חומרים ייעודיים אשר נחשבים כאפקטיביים לשם מניעת אבק בדרכי עפר. החומר המדובר נחשב לידידותי לסביבה ומאושר לשימוש ע”י הרשויות, וביישום נכון ומקצועי הוא יכול להיות אפקטיבי לתקופת זמן של מספר שנים. כמובן שבכדי להשיג את העמידות המדוברת, יש להקפיד ולבצע פעולות תחזוקה שונות.

   איך להשתמש נכון בחומר מניעת אבק בדרכי עפר?

   כעיקרון, בכדי שהחומר המדובר אכן ישיג את מטרתו – מניעת אבק בדרכי עפר, חשוב להקפיד ולהשתמש בו בצורה הנכונה. ההמלצה היא לפנות לחברה מקצועית ומנוסה, אשר מספקת את החומר ומבצעת את היישום בשטח ושמה דגש לא רק על איכות וטיב החומר, אלא גם על שירות איכותי. ניתן להיוועץ עם נציג מקצועי מטעם החברה, אשר יספק את כל המידע לגבי הדרך הנכונה להשתמש בחומר ולהציע פעולות נוספות אשר בכוחן להאריך את טווח ההשפעה של החומר.

   מחפשים דרך למניעת אבק בדרכים לא סלולות?

   אם גם אתם תרים אחר דרך אפקטיבית למנוע אבק בדרכי עפר, תשמחו לגלות שלחברת לאור הנדסה, המקצועית והמנוסה, יש את הפתרון האופטימאלי גם עבור בעיה נפוצה (ומטרידה) זו. החברה מציעה חומר ייעודי ואיכותי אשר בכוחו למנוע את פיזור והפצת האבק בזמן מעבר על הדרך.
   את החומר ניתן לרסס במקומות הנדרשים, ועצם ריסוסו יוצר שכבה דקה ואלסטית מעל לקרקע – מה שגורם לאבק להישאר מהודק לקרקע למשך תקופת זמן ארוכה. לפרטים נוספים על החומרים ועל החברה, אתם מוזמנים ליצור קשר כבר היום, והצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם ולהשיב על שאלותיכם.

   האם ניתן למנוע אבק בדרכי עפר?

   ריסוס של חומר ייעודי למניעת אבק יוצר שכבה אלסטית שמבטיחה הידוק ממושך של החומר לקרקע. חברת לאור הנדסה בע”מ משתמשת במיטב חומרי דיכוי האבק בעולם, ואם אתם מחפשים פתרון מניעת אבק בדרכי עפר או ייצוב קרקע – חייגו אל חברת לאור הנדסה בע”מ. צוות המהנדסים של החברה הינו מקצועי ואיכותי אשר  יודע להתאים לכל לקוח פתרון מדויק בהתאם לתנאים בשטח, מאפייני הפרויקט, שיקולי תקציב ונוכחות של חומרי אחרים.

   ריסוס למניעת אבק בדרכי עפר

   טיפול מקצועי למניעת אבק דרכים ואבק פחם משיג תוצאות בשטח. לאחר מהילת כמויות מדויקות של חומר נוצרת התמיסה המבוקשת לטובת ריסוס יעיל של הקרקע. חומר מניעת אבק בדרכי עפר מתאים לשימוש על חומרים שונים, ובעצם פעולת הריסוס נוצרת שכבת מעטפת אלסטית במטרה לשמור את האבק מהודק לקרקע לאורך זמן. טיפול מקצועי למניעת פיזור אבק בדרכי עפר מבטיח עמידות גם בנסיעת כלים כבדים בשטח. שימו לב, עבודה מקצועית מגדילה את מרווחי הזמן בין טיפול לטיפול.

   איזה חומר מניעת אבק דרכים נחשב לטוב ביותר?

   בחירה נבונה תהיה חומר מניעת אבק בדרכי עפר עם רמת יעילות גבוהה ועמידות שנשמרת לאורך זמן. ההשקעה שלכם היום בחומרי הגלם הטובים ביותר היא צעד של צרכנות נבונה. כדאי לתת עדיפות לחומרים ידידותיים לסביבה שאינם מחלחלים פנימה אל הקרקע ואינם משנים את חומציותה. בהתאם לתנאים בשטח, נבחר בחומרים שלהם אפקט מצטבר ויכולת לייצב את השטח וחומרי מניעת אבק בדרכי עפר מסוגלים לייצב את הקרקע באופן בו אין תנועה בפני השטח כולל שברים.

   יתרונות של שימוש בחומרים למניעת אבק

   חומרי מניעת אבק אינם נדבקים לצמיגי רכבים, עמידים באקלים הישראלי כולל גשמים ורוחות, מחזיקים מעמד בחשיפה לקרינה אולטרה סגולית ומגדילים את כושר הנשיאה של הקרקע, ובאפשרותכם היכולת לצמצם חדירת מים אל תוך הקרקע. חשוב לציין שהחומר מתייבש בתוך מספר שעות ושומר על מראה טבעי של הקרקע, והחומרים שחברת לאור הנדסה בע”מ משתמשת בהם למניעת אבק מאושרים לשימוש על ידי המשרד לאיכות הסביבה בישראל ובארצות הברית. חייגו להתייעצות עם צוות מומחה של מהנדסים, והבטיחו קבלת שירות מקיף ללא פשרות.

   מבין לקוחותינו

   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support