close

מעוניינים לשדרג את האחזקה אצלכם ביחד אתנו?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

  צור קשר

  אוטוקלבים

  post-image

  אוטוקלבים הם מכשירים ייעודיים לעיקור כלי מעבדה, כלים רפואיים וסוגים נוספים של מכשירים.  מדובר במכשירים הפועלים על לחץ; למעשה, הם מהווים סוג של תא לחץ, בו מתבצעת פעולת הטיהור.
  על מנת להבטיח שאוטוקלבים עובדים באופן בטיחותי, קיימת חובה על פי חוק לבצע בדיקות תקופתיות; גם מי שבחר באוטוקלב האיכותי והטוב ביותר, אמור להקפיד על ביצוע בדיקות תקופתיות, מכיוון שתקלה במכשיר עלולה לטמון בחובה (במקרים קיצוניים) לסיכון חיי אדם.

  קצת מידע על אוטוקלבים

  האוטוקלב הומצא כבר בשנת 1879 אבל עבר הרבה שדרוגים עד שקיבל את תצורתו הנוכחית ; בנוסף למרפאות, האוטוקלב גם משמש כיום לא מעט בתעשיות כימיות שונות.
  אוטוקלבים מגיעים במגוון רחב של דגמים ובגדלים שונים ולמרות שהפעולה הבסיסית היא אותה הפעולה, עדיין ההמלצה היא להקפיד ולבחור את המכשיר בתבונה, ובמידת הצורך,לקבל ייעוץ מאיש מקצוע מנוסה, על מנת לבצע אופטימיזציה לצרכי הלקוח, ובהתבסס על כך, ידע להתאים את האוטוקלב המתאים.

  מחפשים אחר שירותי בודק מוסמך לאוטוקלאבים?

  אם גם אתם זקוקים לשירותי בודק מוסמך לאוטוקלב, חברת לאור הנדסה עומדת לשירותכם; . לאור הנדסה הינה חברה וותיקה ומנוסה, אשר נחשבת לבעלת שם ומוניטין בתחומה. החברה מציעה מגוון רחב של שירותים המיועדים למפעלים בתעשייה ובין היתר: ניקוי הידרודינמי, ניקוי כימי, ציפוי אפוקסי תעשייתי, שיפוץ אטמים וכן מוצרים שונים כמו מקשרים אלסטיים, שמן סינטטי, שירותי בודק מוסמך לאוטוקלבים, קולטי אויר, דודי קיטור, לבדיקה תקופתית.
  לקבלת מידע ופרטים הן לגבי ההחברה ופועלה, הן לגבי שירותיה השונים והן על המוצרים אותם היא מציעה מוזמנים ליצור קשר עם החברה והצוות ישמח להעניק לכם את כל הפרטים.

  מעוניינים לשדרג את האחזקה אצלכם ביחד אתנו?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

   אוטוקלבים שירותי בודק מוסמך

   פקודת הבטיחות בעבודה, קובעת חובת בדיקה בעבור כל מעקר קיטור (אוטוקלב) אחת ל-14 חודשים לפחות. את הבדיקה יש לבצע באמצעות בודק שהוסמך לכך, על ידי מפקח עבודה ראשי בתחום מנהל הבטיחות התעסוקתית. על הבודק להיות מורשה לביצוע כל הבדיקות הקבועות בחוק ולספק תסקיר ממצאים. חשוב להבין, שאוטוקלב הוא מכונת לחץ שעלולה לגרום, בשימוש לא נכון, למקור אנרגיה מסוכן. חברת לאור הנדסה בע”מ מבצעת עבור אוטוקלבים שירותי בודק מוסמך ופעולות תחזוקה שוטפות למפעלי תעשייה ומוסדות עם דגש על ציוד מיוחד, ניקוי כימי וניקוי בלחץ מים גבוה. צוות מהנדסים מנוסה ומקצועי מוביל את החברה, מפקח על כל העבודות ויודע להציע את הפתרון המדויק לכל צורך.

   חובת בדיקת אוטוקלבים שירותי בודק מוסמך

   החוק בישראל קובע חובת בדיקת בטיחות מקיפה לאוטוקלבים למניעת סיכונים מיותרים ותאונות עבודה. שירותי בודק מוסמך לאוטוקלבים נדרשים בבתי חולים, מעבדות, מרפאות שיניים ושאר מוסדות ומפעלים. אי ביצוע בדיקה בתדירות הקבועה בחוק מסכנת את העובדים ונחשבת לעבירה על החוק, שכן כשמדובר באוטוקלבים שירותי בודק מוסמך הינם חובה. אם האוטוקלב שלכם לא עבר בדיקה כנדרש, מראה סימני חלודה בחלקו הפנימי או ששסתום הבטיחות אינו תקין – יש לתאם בדיקה בהקדם האפשרי. שסתום בטיחות תקול לא יוכל למנוע את העלייה בלחץ הפנימי מעבר ללחץ המקסימלי, ומצב עלול להיות מסוכן למי שנמצא בקרבה לאוטוקלב.

   מה כוללת בדיקת אוטוקלב?

   המטרה של בדיקת אוטוקלבים שירותי בודק מוסמך היא לוודא שהאוטוקלב תקין ובטיחותי לשימוש. הבודק מוודא שיש לתא את היכולת לשאת בלחץ הגבוה, כל החלקים תקינים ושסתום הבטיחות תקין. שסתום הבטיחות מונע מצב בו הלחץ בתא חוצה את רף הלחץ המקסימלי. כל עוד שסתום הבטיחות תקין האוטוקלב אינו חוצה את סף הלחץ המרבי שקבע היצרן. חשוב להדגיש שטיפולי תחזוקה תקופתיים אינם מחליפים את בדיקת הבטיחות הנדרשת על פי חוק.

   רק אוטוקלב תקין מבטיח לכם הליך עיקור מוקפד. האחריות המקצועית מחייבת ביצוע בדיקות ופעולות תחזוקה כנדרש בחוק. חברת לאור הנדסה בע”מ מציגה שנים רבות של ניסיון בתחום, מענה אנושי, זמינות גבוהה וצוות מקצועי של מהנדסים. חייגו עכשיו ותאמו בדיקת תקינות לשמירה על בטחון העובדים ותקינות הציוד.

   מבין לקוחותינו

   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support